Malinowy Dwór

Wesela

Do państwa dyspozycji oddajemy naszą salę bankietową Mediolan, na której z przyjemnością zorganizujemy przyjęcie weselne najwyższej jakości pod względem smakowym i wizualnym. Możliwości aranżacji miejsc jest wiele.

Dlaczego warto urządzić przyjęcie weselne w Restauracji Malinowy Dwór

Ślub i przyjęcie weselne to jeden z najpiękniejszych i najważniejszych dni w życiu każdego człowieka. Ceremonia zaślubin oraz uroczystość weselna to cudowne chwile do których wielokrotnie będą Państwo powracać we wspólnych wspomnieniach. Ten idealny dzień wymaga wyjątkowej oprawy , dopracowania wszystkich szczegółów dlatego też dołożymy wszelkich starań, aby w tym szczególnym dniu mogli się Państwo skupić wyłącznie na sobie i na Waszym szczęściu. Pozostałe nieco mniej przyjemne kwestie pozostawcie naszym specjalistom.

Korzystając z usług Restauracji „Malinowy Dwór” zyskujesz:

Czas

Znalezienie odpowiedniego podwykonawcy na wesele  zajmuje przeważnie kilka tygodni. Na przyjęciu weselnym Para Młoda korzysta z  co najmniej dziesięciu usługodawców. My w oparciu o doświadczenie i kontakty  dajemy Państwu możliwość zorganizowania przyjęcia weselnego według Państwa oczekiwań.

Pieniądze

Setki przejechanych kilometrów, godziny spędzone przy telefonie, wolne dni w pracy, które warto zaoszczędzić na miesiąc miodowy, to koszty często pomijane przy ustalaniu weselnego budżetu. W ramach naszych usług wszelkie tego typu wydatki ograniczymy do niezbędnego minimum. Na podstawie analizy Państwa oczekiwań i możliwości przygotujemy kompleksową ofertę wszelkich usług związanych z organizacją przyjęcia weselnego.

Wysoka jakość usług

W Restauracji „Malinowy Dwór” współpracujemy z najlepszymi podwykonawcami w swojej branży. Dzięki nam macie gwarancje, że Państwa przyjęcie weselne obsługiwać będą profesjonaliści.

Zdrowie i dobre samopoczucie

Ślub i wesele to także spore obciążenie dla Państwa zdrowia psychicznego i fizycznego i nie mamy tu na myśli tylko Waszej wątroby :). Dołożymy wszelkich starań aby odciążyć Państwa z niepotrzebnych stresów zarówno w procesie przygotowań, jak również  w dniu ceremonii.

wesele1

Ustawienie stołów zależy od Państwa preferencji, dysponujemy:

wesele2 wesele3

galeriaWesele

border_bottom